
OERRR Vette Vogeldag op Tiengemeten
Actueel 308 keer gelezenRegio - Speelnatuur op Tiengemeten gaat dit jaar nog één keer open voor de OERRR Vette Vogeldag op zaterdag 8 november vanaf 11.15 uur speciaal voor kinderen tot en met 12 jaar, meldt Natuurmonumenten.
Vogels die in Nederland overwinteren moeten extra hun best doen om hun eten bij elkaar te scharrelen. Terwijl ze al hun energie nodig hebben vanwege de kou. Tijdens de Vette Vogeldag maak je vogelsnacks, ga je vogels spotten, bouw je een vuurtje om een snack te roosteren én kun je jouw gezicht laten schminken.
Snacks voor vogels
Vogels kunnen in de winterperiode wel wat hulp gebruiken als brandstof tegen de kou. In Speelnatuur op natuureiland Tiengemeten leer je tijdens de OERRR Vette Vogel Dag hoe je de lekkerste vogelsnacks maakt. Na afloop neem je dit mee naar huis voor de vogels in je tuin of op je balkon.
Vogels spotten
De boswachter neemt je mee op Tiengemeten om vogels te kijken. Misschien zie je wel een torenvalk die op muizenjacht is! Of grote groepen meerkoetjes op zoek naar eten en beschutting… Je zult die dag vast veel vogels zien op Tiengemeten!
Schminken
Tante Liek Schminkt is onze speciale gast dit jaar. Ze neemt alle kleuren van de regenboog mee om de kinderen met een vrolijk geschminkt gezicht naar huis te laten gaan.
Kampvuur
Van het maken van al die vogelsnacks krijg je misschien zelf ook wel trek. We maken een lekker kampvuurtje en je krijgt van ons een snack om te roosteren boven het vuur.
Aanmelden
Kinderen tot en met 12 jaar kunnen zich via de website van Natuurmonumenten aanmelden voor twee tijdsloten: van 11:15 tot 13:45 of van 12:15 tot 14:45. Vergeet niet om gelijk je ponttickets te reserveren. De prijs van de OERRR Vette Vogeldag is €7,- als je lid bent van OERRR en anders €10,-
Kijk voor meer informatie, het boeken van een pontticket en om je plekje te reserveren via www.natuurmonumenten.nl/tiengemeten..
Bron: Natuurmonumenten















