
Rockanje vergroot voorsprong op NBSVV
Actueel 495 keer gelezenNieuw-Beijerland – Rockanje vergrootte door een 1-3 zege de voorsprong op NBSVV, met WFB en ZBVH de grootste concurrenten voor de tweede plaats op de ranglijst van de vijfde klasse E.
Rockanje heeft nu acht punten meer dan NBSVV. WFB en ZBVH zijn nu de naaste achtervolgers met respectievelijk 2 en vijf verliespunten meer dan de ploeg van trainer Rob Vuik.
Dennis Nijkamp
Vuik, wiens broer Peter onverwacht overleed, liet afgelopen zaterdag zijn coachtaak op de bank van Rockanje over aan teamleider Dennis Nijkamp. Nijkamp zag hoe Rockanje in Nieuw-Beijerland, steunend op Sven Groenenboom, door twee goals van de messcherpe spits al vlot op een 0-2 voorsprong kwam.
Domper
“Op slag van rust kwam NBSVV Terug tot 1-2”, aldus Dennis Nijkamp. “Dat was een kleine domper. Je gaat met zo’n aansluiter aan je broek toch anders de kleedkamer in. Maar in de tweede helft pakte de ploeg het uitstekend op. Er was veel inzet en beleving. Sven maakte met de 1-3 zijn hattrick vol. En over de invalbeurten Mads Tol en Kjell Verburg ben ik ook heel tevreden. Dat zijn talenten uit ons -19 elftal, die het heel goed deden.”















