Volgens de organisatie gaf deze nieuwe locatie de avond een extra professionele en feestelijke uitstraling en bleek een schot in de roos.
Volgens de organisatie gaf deze nieuwe locatie de avond een extra professionele en feestelijke uitstraling en bleek een schot in de roos.

‘Maerlant On Stage’ voor het eerst in BREStheater

Actueel 319 keer gelezen

Brielle - ‘Maerlant On Stage’ beleefde donderdag 26 februari een bijzondere editie. Voor het eerst vond het muzikale evenement niet plaats op school (Maerlant Brielle), maar in het BREStheater. Volgens de organisatie gaf deze nieuwe locatie de avond een extra professionele en feestelijke uitstraling en bleek een schot in de roos. “Maerlant On Stage was uitverkocht”, aldus de school. “De zaal zat vol met enthousiaste ouders, leerlingen en medewerkers die samen genoten van een avond vol muzikaal talent.”

“Vanaf het moment dat de lichten doofden en de eerste noten klonken, hing er een goede sfeer in de zaal”, vertelt de organisatie. “Leerlingen en docenten betraden met zichtbaar plezier (en hier en daar wat zenuwen) het podium en lieten horen hoeveel muzikaliteit er binnen het Maerlant aanwezig is. Van ingetogen ballads tot energieke pop- en rocknummers: de afwisseling zorgde ervoor dat het publiek van begin tot eind geboeid bleef.”

Naast de muzikale optredens was er ook ruimte voor creativiteit, humor en dans. “Een verrassende mathemagische (“magie” met wiskunde) act zorgde voor verwondering en lachende gezichten in de zaal en liet zien dat Maerlant On Stage meer is dan alleen muziek. Juist deze onverwachte momenten maken de avond elk jaar weer uniek. De liveband, bestaande uit oud-leerlingen en muzikale begeleiders, speelde een belangrijke rol. Zij ondersteunden de optredens met enthousiasme en professionaliteit, waardoor de leerlingen met vertrouwen het podium op konden stappen en echt konden stralen.” Volgens de school was het gezamenlijke slotnummer één van de mooiste momenten van de avond. “Artiesten en publiek zongen samen, waardoor het BREStheater even veranderde in één grote muzikale gemeenschap.”

Docente muziek en organisator Megan Zinschitz sprak na afloop haar trots uit over alle leerlingen en collega’s die aan deze avond hadden bijgedragen. Zij benadrukte hoe bijzonder het is om dit talent nu ook buiten de schoolmuren te laten zien. Zij kijkt terug op een zeer geslaagde editie van dit muzikale evenement.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant