Alleen professionele vuurwerkshows komen mogelijk nog in aanmerking voor een ontheffing
Alleen professionele vuurwerkshows komen mogelijk nog in aanmerking voor een ontheffing Stock

Geen ontheffingen voor consumentenvuurwerk tijdens komende jaarwisseling

Actueel 489 keer gelezen

Regio - De burgemeesters in het Algemeen Bestuur van de Veiligheidsregio Rotterdam Rijnmond hebben besloten tijdens de komende jaarwisseling geen ontheffingen te verlenen voor het afsteken van consumentenvuurwerk.

Alleen professionele vuurwerkshows komen mogelijk nog in aanmerking voor een ontheffing. Met dit besluit geeft het bestuur prioriteit aan de veiligheid van inwoners en hulpverleners. Daarnaast draagt het bij aan de inzetbaarheid van politie, brandweer en ambulancezorg en aan een eenduidige aanpak binnen de regio.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Henk Abrahams CDA
Column: Het compromis Actueel 3 uur geleden
Vier bigbands nemen het in de middag op de Markt tegen elkaar op in de strijd om de Jerry van Rooyen Bigbandprijs. Foto: Niels Braal.
Brielle swingt weer; JUMBO Bigband Festival staat voor de deur Actueel 5 uur geleden
Streekwarenmarkt bij De Duinhuisjes.
Wat is er te doen in de regio? agenda 8 uur geleden
De maaltijden passen bij de beleving; er wordt gekookt in robuuste vuurpotten met slowcookgerechten.
Pilot expeditie in VAZ: drie dagen offline in de natuur Actueel 17 sep, 15:57
Afbeelding
Van zorgmanager en kapper/visagiste naar uitvaartondernemers: Karin en Tineke starten Eternity Uitvaart in Rijnmond Actueel 17 sep, 15:00
Vang waterdiertjes, pluis een braakbal uit, ontdek hoeveel insecten er in een boom leven of spot vogels door een telescoop. Foto: Studio Stoks.
Op ontdekkingstocht tijdens de Duinendag van 2026 Actueel 17 sep, 14:08

Uit de krant