WeekbladWestvoorne.nl - Reddingsbrigade blij met jubilarissen en waterscooter
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5227960&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=weekbladwestvoorne.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=323" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo weekbladwestvoorne.nl
Voorzitter Naftali Feddes  van de vrijwillige reddingsbrigade van Rockanje neemt de sleutels van de waterscooter in ontvangst. * Foto: Jos Uijtdehaage
Voorzitter Naftali Feddes van de vrijwillige reddingsbrigade van Rockanje neemt de sleutels van de waterscooter in ontvangst. * Foto: Jos Uijtdehaage (Foto: Jos Uijtdehaage)

Reddingsbrigade blij met jubilarissen en waterscooter

  •   296 keer gelezen   Actueel

Rockanje – Hij was deze zomer al volop in gebruik, maar afgelopen zaterdagavond werden de sleutels van de nieuwe waterscooter van de vrijwillige reddingsbrigade van Rockanje op de post aan de Eerste Slag officieel door burgemeester Peter de Jong van Westvoorne overgedragen.

'We hadden tevens onze jaarlijkse barbecue,' vertelt voorzitter Naftali Feddes, die de volgende ochtend vroeg alweer op de post was voor een dienst van de reddingsbrigade. 'Er zijn dan altijd veel van onze leden aanwezig. Een ideaal moment dus om de waterscooter officieel in gebruik te nemen.'

Jubilarissen
De barbecue was afgelopen zaterdag ook een mooie gelegenheid om acht vrijwilligers te huldigen die al heel wat jaren van dienst bij de vrijwillige reddingsbrigade achter de rug hebben. 'De jubilarissen waren er niet allemaal,' aldus voorzitter Feddes, die zelf inmiddels alweer zo'n zeven jaar lid is en sinds anderhalf jaar de voorzittershamer bij de Rockanjese reddingsbrigade hanteert. 'Arnoud Boutkam en Leo en Natascha Bakkes zijn 25 jaar lid, maar waren helaas verhinderd. Mirjam de Kramer, Elles van Rij, en Bianca van Zweeden zijn ook al meer dan 25 jaar lid. Zij zijn in het zonnetje gezet en kregen een bloemetje, net als Gilco van Zweeden en Marjolein Klompenhouwer die allebei al meer dan 30 jaar lid zijn. Weet je, bij elkaar telt de vrijwillige reddingsbrigade zo'n honderd leden, van wie er een stuk of vijftig nog actieve diensten draaien. De samenstelling van het bestuur wisselt nogal eens. Onze huidige secretaris is eens in de papieren gedoken en stelde vast dat vijf van onze leden soms al meer dan 25 jaar lid zijn en twee al meer dan 30 jaar. Dus het was wel eens tijd voor een huldiging.'

Fotografie: Jos Uijtdehaage

reageer als eerste

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5227960&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=weekbladwestvoorne.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=323" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=9768114&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=weekbladwestvoorne.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=323" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Poll

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5227962&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=weekbladwestvoorne.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=323" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>