GBW: 'Daar waar je woont, daar zet je je voor in!' | WeekbladWestvoorne.nl
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5227960&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=weekbladwestvoorne.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=323" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo weekbladwestvoorne.nl
Foto: Jos Uijtdehaage

GBW: 'Daar waar je woont, daar zet je je voor in!'

  •   193 keer gelezen   Actueel

Westvoorne - Voor de komende gemeenteraadsverkiezingen op 21 maart aanstaande is Janneke Krajenbrink door de leden van Gemeentebelangen Westvoorne gekozen tot lijsttrekker. Een taak waar zij zich voor de volle 100% voor in zet!

'Het lokale, dus daar waar je woont, daar zet Gemeentebelangen Westvoorne zich voor in.', vertelt Janneke. 'En daar voel ik me heel prettig bij. Binnen dit kader is samenwerking en dus samen een resultaat neerzetten, heel belangrijk en ook dat is waar Gemeentebelangen Westvoorne voor staat. Met de club mensen die we nu hebben, staan we heel sterk. Iedereen zit op een plek waar hij of zij heel goed tot zijn of haar recht komt. Een van de dingen waar we zeker aan willen gaan werken, is een goed onderbouwde toekomstvisie met bovendien een goede financiële onderbouwing voor langere termijn.'

Mooie gemeente
'Ik ben blij om hier te wonen, het is zo'n mooie gemeente.', vervolgt Janneke. 'Er zijn hier verbluffend mooie plekjes, echt iets om trots op te zijn. Wij zijn dan ook van mening dat wat groen is, ook groen moet blijven. Ook dat past in onze visie.'

Jonge gezinnen en accommodaties
'We willen ook graag meer betekenen voor jonge gezinnen. Er wordt nu wel in ieder bouwproject wat voor hen gebouwd, maar te weinig. Dit zou veel meer moeten zijn, zodat onze gemeente ook aantrekkelijk is en blijft voor hen. Wij zouden graag meer jonge wijken zien, met bijvoorbeeld in iedere jonge wijk ook een speeltuin. Verder hebben ook de accommodaties van de sportverenigingen onze aandacht. Veel zijn er niet meer van deze tijd en daar moet hoognodig wat aan gebeuren.'

Ondernemers
'Ook voor de ondernemers in onze gemeente kunnen jonge gezinnen van belang zijn. Als we de jonge gezinnen hier kunnen behouden, kunnen we ook voorkomen dat dat de middenstand uit Westvoorne vertrekt. Westvoorne moet aantrekkelijk worden en vooral ook blijven voor iedereen!'

Foto: Jos Uijtdehaage


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5227960&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=weekbladwestvoorne.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=323" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=9768114&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=weekbladwestvoorne.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=323" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Poll

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5227962&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=weekbladwestvoorne.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=323" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>