Afbeelding
Saskia Kerkhoff

Een mooiere wereld komt naar Brielle

Algemeen

Brielle - Het Zweeds-Nederlandse kleinkunstduo De Andersons heeft een voorstelling voor jullie in petto met een titel vol hoop. Ze brengen namelijk ‘Een mooiere wereld’, een vurig en humoristisch theaterconcert in de geest van de vrijgevochten Zweedse schrijfster Astrid Lindgren. Op vrijdag 23 september staan ze in BREStheater in Brielle.

De Andersons worden geprezen om hun oorspronkelijke kijk op de wereld, die ze hartstochtelijk en humoristisch vertolken in voorstellingen vol muziek en prikkelende teksten. Na een succesvolle voorstelling met Arjen Lubach, brengen ze nu ‘Een mooiere wereld’, met prachtige teksten van de bejubelde en met Griffels bekroonde schrijver Sjoerd Kuyper. Hoe maken we de wereld mooier? Hoe blijf je een levenskunstenaar als je voortdurend struikelt over doemscenario’s? In ‘Een mooiere wereld’, vertellen en zingen De Andersons over het ontstaan en het groeien van hun liefde, tot die te groot werd voor twee en ze hun kleine Noah Ramses op de wereld zetten. En met hem kwamen de grote vragen. Hoe kunnen we de wereld een beetje mooier maken?

Te rade bij de wijze en vrijgevochten Zweedse schrijfster Astrid Lindgren Gewapend met liedjes, humor en existentiële vragen gaan De Andersons op zoek naar een antwoord. Ze zoeken hun toevlucht bij Astrid Lindgren, de beroemde Zweedse schrijfster die jong en oud wees op het mooie en ongrijpbare in de wereld. Bij haar begint de zoektocht van De Andersons naar dat wat écht waarde heeft, voor hun, voor hun kind, voor iedereen.

“Zeldzaam mooi is dit, wonderschoon project.” - Frits Spits

“‘Een mooiere wereld’ is niet alleen een zoektocht naar een mooiere wereld, het ís een mooiere wereld. Eén waarin je je kunt onderdompelen en waaruit je geïnspireerd en gelouterd weer bovenkomt. Een prachtig en ontroerend avontuur.” - Katinka Polderman

Meer informatie? Kijk op www.deandersons.nl. Kaartjes zijn te bestellen via www.brestheater.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Bouw gestart ‘Project Zon op Water’ aan Kloosterweg in Brielle Actueel 10 uur geleden
De man reed te hard en verleende geen voorrang aan de lijnbus, die na de aanrijding in de sloot terecht kwam.
Taakstraf voor dodelijk ongeval met bus in Zwartewaal Actueel 10 uur geleden
Afbeelding
8e en 30e plek voor Brielse wielrenster Sveva Klok (19) bij Eneco Tour Actueel 11 uur geleden
Rob met achter zich de poster van zijn boekomslag. “Een verrassing van mijn meiden afgelopen Vaderdag.” Foto: Wil van Balen.
Rob Deurloo schreef het boek ‘Pap, waarom huil je nooit?’ Actueel 11 uur geleden 1
Foto ter illustratie.
Vrijdag kans op storm met zware windstoten Actueel 12 uur geleden
Golfster Rosanne Boere maakte deze maand de overstap van de amateurs naar de professionals.
Golfster Rosanne Boere stapt over naar de professionals Actueel 14 uur geleden

Uit de krant