Afbeelding

Scouting Geysendorffer is weer van start gegaan!

Algemeen

Oostvoorne - De verschillende speltakken van de scouting Geysendorffer zijn weer terug gekeerd van hun zomerkampen. De Welpen hebben een zomerkamp vol gezelligheid, spanning en plezier beleefd in de duinen van Oostvoorne. 

De jongste leden hebben spannende avonturen hebben beleefd, waarbij het hele kamp in het thema van piraten stond. Er zijn vuurtjes gemaakt, er is gebakken en geknutseld en natuurlijk zijn er allerlei spellen gespeeld. En gelukkig vonden de Welpen net op tijd de schatkaart om zo de verborgen schat te ontdekken. 

De Zeeverkenners en Wilde Vaart zijn natuurlijk ook op kamp geweest. Met de eigen sleepboot en de lelievletten is afgereisd naar het kampterrein in de Kagerplassen nabij Leiden, waar de tenten opgebouwd zijn voor een ruime week kamperen, zeilen, roeien, allerlei spellen en activiteiten en waarbij er mede door het tropische weer ook erg veel is gezwommen. De waterscouts hebben dan ook een geweldig leuk kamp beleeft.

Nu de zomerkampen weer achter de rug zijn gaat het wekelijks programma op de zaterdagen weer beginnen. Ook in het aankomend seizoen staan er voor de leden wekelijks weer uitdagende en leuke activiteiten te wachten.

Scouting ook iets voor jou?
Kom dan eens langs bij het clubgebouw gelegen op een prachtige locatie aan het Grenspad bij de Welpen (een speltak voor kinderen van 6 t/m 11 jaar) of vaar een keertje mee met een van de boten van de waterscouts (bedoeld voor kinderen vanaf 10 jaar) op het Brielse Meer.

Bekijk ook de website www.scoutingwestvoorne.nl met meer informatie over deze scoutinggroep. Meer informatie, of heeft u vragen over deze scoutinggroep of wilt u zoon of dochter een keertje meedoen ergens in de aankomende weken, neem dan gerust even contact met hen op via het e-mailadres: info@scoutingwestvoorne.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Bouw gestart ‘Project Zon op Water’ aan Kloosterweg in Brielle Actueel 14 uur geleden
De man reed te hard en verleende geen voorrang aan de lijnbus, die na de aanrijding in de sloot terecht kwam.
Taakstraf voor dodelijk ongeval met bus in Zwartewaal Actueel 14 uur geleden
Afbeelding
8e en 30e plek voor Brielse wielrenster Sveva Klok (19) bij Eneco Tour Actueel 15 uur geleden
Rob met achter zich de poster van zijn boekomslag. “Een verrassing van mijn meiden afgelopen Vaderdag.” Foto: Wil van Balen.
Rob Deurloo schreef het boek ‘Pap, waarom huil je nooit?’ Actueel 15 uur geleden 1
Foto ter illustratie.
Vrijdag kans op storm met zware windstoten Actueel 16 uur geleden
Golfster Rosanne Boere maakte deze maand de overstap van de amateurs naar de professionals.
Golfster Rosanne Boere stapt over naar de professionals Actueel 18 uur geleden

Uit de krant