
Geslaagde kerstmarkt in De Leemgaarde
Algemeen 832 keer gelezenOostvoorne - De hele week zijn de vrijwilligers van Stichting LASSO en de barvrijwilligers van Leemgaarde druk in de weer geweest met alle voorbereidingen voor de jaarlijkse kerstmarkt in Leemgaarde.
De Leemgaarde was in kerstsfeer gebracht en vrijdagavond stonden alle tafels klaar en kon het inruimen van de kramen beginnen. Er was een grote diversiteit aan kramen; van o.a. kerststukjes, zelfgemaakt jam, kerstkaarten, prachtige kerstdecoraties, mooi haakwerk, zelfgemaakte sieraden, verloting tot aan oliebollen.
In de ontmoetingsruimte werd door de barvrijwilligers o.a. warme chocolademelk, glühwein en erwtensoep verkocht. Vanaf 10.00 uur liepen de mensen naar binnen en dat is doorgegaan tot het einde van de markt!Om 13.00 uur was er een optreden van Tinte Collectief en kon er een dansje gewaagd worden. Sommige mensen hadden een bezoek aan de kerstmarkt in Leemgaarde gecombineerd met een bezoek aan de kerstfair op het dorp. Een leuk dubbel uitstapje! We kijken terug op een mooie dag met veel bezoekers en een hele prettige sfeer! Stichting LASSO hoopt volgend jaar weer met zo veel enthousiaste mensen de markt te kunnen organiseren. Een groot dank je wel aan iedereen die er voor gezorgd heeft dat deze dag een succes geworden is.


















