Afbeelding
Ingezonden mededeling

De amaryllis in volle bloei bij Amazone Amaryllis in Vierpolders

Actueel 679 keer gelezen

Vierpolders - De sfeervolle bloemenverkoop bij Amazone Amaryllis in Vierpolders is weer gestart. In de maanden november en december staat de kas aan de Rijksstraatweg 28 opnieuw vol met schitterende amaryllissen in de meest uiteenlopende kleuren en vormen. Van klassiek rood tot zachtroze, helder wit en opvallend gestreept. Elke bloem straalt een eigen karakter uit.

Bezoekers kunnen tijdens de verkoopdagen terecht voor verse, met zorg gekweekte bloemen die rechtstreeks van de kweker komen. De amaryllis is niet alleen een blikvanger in huis, maar ook een geliefd cadeau in de feestmaanden.

De verkoop vindt plaats op donderdag en vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur en op zaterdag van 8.30 tot 13.00 uur. De sfeervolle kas biedt volop inspiratie voor wie het huis wil vullen met kleur en elegantie.

Adres: Amazone Amaryllis, Rijksstraatweg 28, Vierpolders, tel. 06-50464119.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Archivaris Aart van der Houwen onthult gedichten op begraafplaats Maria Rust Actueel 9 uur geleden
Afbeelding
Samen de haven ontdekken tijdens de meivakantie Actueel 11 uur geleden
De vrijwilligers van Wereldwinkel Brielle heten u van harte welkom op de locatie in Brielle, Voorstraat 73.
Afval wordt kunst in Wereldwinkel Brielle Actueel 14 uur geleden
Foto ter illustratie.
Komende week meerdere dagen met volop zon, ook vrij koude nachten Actueel 16 uur geleden
Afbeelding
Creatieve verbindingen leggen tijdens ‘Koffie bij Dewi’ Actueel 17 uur geleden
Op Duin-Safari rondom bezoekerscentrum Tenellaplas. Foto: Nena - Studio Stoks.
Op Duin-Safari met vogelthema in de meivakantie Actueel 19 apr, 16:21

Uit de krant