Het Woordbouwerplein in Hellevoetsluis wordt zondag 30 augustus van 12.00 tot 18.00 uur overspoeld met Amerikaanse auto’s tijdens American Cars and Classics.
Het Woordbouwerplein in Hellevoetsluis wordt zondag 30 augustus van 12.00 tot 18.00 uur overspoeld met Amerikaanse auto’s tijdens American Cars and Classics.
agenda

Wat is er te doen in de regio?

Actueel 96 keer gelezen

Zomerfeest

Hellevoetsluis - Op 29 augustus wordt van 12.00 tot 17.00 uur voor de vierde keer een zomerfeest bij buurthuis De Klinker gehouden. Er zijn kinderspelen, er is een springkussen, muziek en lekker eten en drinken. Er zijn ouderwetse prijzen. Ook is er een rommelmarkt aan gebonden waar de mensen zich nog voor kunnen opgeven via de mail: buurthuisdeklinker@gmail.com of bij Martien in het buurthuis.

Kinderdagen bij de RTM

Ouddorp - Draaimolen, springkussen, rangeerspel en een stoomplein en dat allemaal tussen oude stoom- en dieseltrams. Welk kind wil dat nou niet in de vakantie? Het kan bij het RTM-trammuseum aan de Brouwersdam in Ouddorp. Op woensdag 12 en donderdag 13 augustus organiseert de RTM weer de Kinderdagen. Kinderen zijn hier de belangrijkste gasten, ouders en de opa’s en oma’s mogen ook mee komen. De eerste (extra) tram vertrekt om 10.30 uur, maar om 10.00 uur is iedereen al welkom om te spelen en rond te kijken in een van de leukste spoorwegmuseums van het land. De andere trams vertrekken vanaf 11.30 uur elk uur, tot de laatste tram die om 15.30 uur vertrekt. De rondvaartboot over de Grevelingen vaart weer en op woensdag sluit de eerste boot naadloos aan op de tram van 11.30 uur. en de tweede boot op de tram van 13.30 uur. Op donderdag vaart alleen de boot die aansluit op de tram van 13.30 uur. De tocht duurt bijna twee uur en laat u alle bekende en onbekende plekjes langs en op Grevelingen zien. Een compleet dagje uit op de Kop van Goeree, aan het begin van de Brouwersdam. Voor meer details en het reserveren van kaartjes, zie onze RTM-website: www.rtm-ouddorp.nl.

Verandamarkt

Rockanje – Zaterdag 15 augustus is het weer zover: de 9e editie van de Verandamarkt bij bezoekerscentrum Tenellaplas in Rockanje, georganiseerd door het Zuid-Hollands Landschap. Een event dat inmiddels is uitgegroeid tot een afwisselende én gezellige dag voor jong en oud waarbij de natuur centraal staat. Behalve uiteenlopende lokale (natuur)producten kun je hier die dag ook terecht voor leuke en leerzame activiteiten. Het aanbodOp de Verandamarkt vind je kraampjes met onder andere natuurproducten als honing en jams van lokale makers. Ook voor biologische planten en artistiek keramiek kun je hier terecht. Je maakt kans op een onverwachte vondst bij de tweedehands boeken en voor de lekkere trek is er huisgemaakte taart en cake met verse koffie en thee. Alles voor een zacht prijsje én voor het goede doel. Nieuwsgierige kinderen (en hun begeleiders) kunnen in het Duin-Lab aan de slag. Schuif aan bij de tafel met uilenbraakballen en kom met pincet en loep te weten wat uilen eten en niet kunnen verteren. Voor creatieve kinderen is er de speciale kindertafel waar je je handen uit de mouwen kunst steken.
Neem vooral je wandelschoenen mee: bij het bezoekerscentrum starten wandelingen met diverse afstanden door de natuur. Tijd: van 10.00 tot 16.00 uur. Entree: gratis entree tot de markt en deelname aan activiteiten.

Open Dag La Rana

Hellevoetsluis - Nieuwsgierig hoe het is om onderwater te kunnen ademen en te kunnen duiken? Dit is je kans! Jeugdduikvereniging La Rana organiseert op zaterdag 12 september tussen 16.30 en 18.00 uur een Open Dag in Zwembad de Eendr8 op het Ria Mastenbroekplein in Hellevoetsluis. Snorkelen vanaf 7 jaar en in bezit van diploma
Duiken vanaf 10 jaar en in bezit van een diploma. 7-17 jaar alleen met toestemming en aanwezigheid van een ouder/verzorger. Natuurlijk ook voor volwassenen en reeds gebrevetteerde duikers die op zoek zijn naar een leuke vereniging om mee te trainen en buiten de duiken of voor een vervolg brevet. Aanmelden niet nodig, zwemkleding en eventueel een shirt voor het duiken wel. Voor vragen: secretariaat@la-rana.nl.

Informatieavond voor borstkankerpatiënten

Spijkenisse - Dinsdag 6 oktober is in het personeelsrestaurant van het Spijkenisse Medisch Centrum tussen 19.00 en 22.00 uur een informatieavond voor borstkankerpatiënten, lotgenoten & naasten. Gastsprekers: Dr. F.E.de Jongh Internist -Oncoloog  Borstcentrum Zuid-Holland Zuid  over hormoontherapie bij borstkanker. Overgangsconsulente Mi-Elle. Mirelle Eekhoudt vertelt over overgang en borstkanker. Er is tevens een modeshow en er zijn diverse standhouders. Aanmelden /afmelden is verplicht bij Corrie Koole, 0616764544 of via  corriek58@hotmail.com / cm.koole@hetnet.nl..

American Cars and Classics

Hellevoetsluis - Zondag 30 augustus van 12.00 tot 18.00 uur wordt het Woordbouwerplein in Hellevoetsluis overspoeld met Amerikaanse auto’s tijdens American Cars and Classics. Uiteraard is er muziek en ook voor de inwendige mens wordt gezorgd. Dus zet 30 augustus in uw agenda, zorg dat uw fototoestel voldoende ruimte heeft, oefen nog een keer uw dans-moves en kom naar de 16e editie van American Cars and Classics. Uiteraard zijn trotse autobezitters ook van harte welkom! Kijk op de Facebookpagina voor de laatste informatie.

GZB Zomerzangavond en Matineeconcert

Ouddorp - Donderdag 6 augustus 19.30 uur bent u van harte uitgenodigd voor een GZB zangavond die gehouden zal worden in de Dorpskerk van de Hervormde Gemeente te Ouddorp. Het thema is: ‘Gods weg onder de volken: van gedenken naar delen’. Na afloop is er gelegenheid om na te praten onder het genot van koffie en thee. Op zaterdag 8 augustus om 11.00 uur verzorgt ds. E. Agterhuis uit Heinenoord een matineeconcert op het Van Vulpen-orgel van de Dorpskerk van de Hervormde Gemeente in Ouddorp. De toegang is gratis.

Truckshow

Brielle - Op 5 september vindt er tussen 10.00 en 19.00 uur een truckshow plaats op het Woud 13 in Brielle. Tijdens de truckshow zijn er verschillende mooie trucks te bewonderen. De entree is gratis.

Hellevoetsluis - Op 29 augustus wordt van 12.00 tot 17.00 uur voor de vierde keer een zomerfeest bij buurthuis De Klinker gehouden. Er zijn kinderspelen, er is een springkussen, muziek en lekker eten en drinken. Er zijn ouderwetse prijzen. Ook is er een rommelmarkt aan gebonden waar de mensen zich nog voor kunnen opgeven via de mail, via het e-mailadres: buurthuisdeklinker@gmail.com of bij Martien in het buurthuis.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant